top
Radio ESKA poszukuje osoby na stanowisko:

DZIENNIKARZ INFORMACYJNY / REPORTER
Miejsce pracy: Koszalin, Gdańsk i Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Składanie materiałów dziennikarskich
  • Przygotowywanie tekstów reporterskich
  • Nagrywanie i montaż dźwięków
  • Redakcja tekstów

Wymagania:

  • Dobry głos radiowy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Orientacja w bieżących wydarzeniach
  • Wysoka motywacja, samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • Ciekawa osobowość
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Ciekawą pracę w redakcji, możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę

CV wraz z próbką głosu w formacie Mp3 prosimy przesłać za pomocą przycisku:

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez TIME Spółka Akcyjna (Grupa ZPR Media) ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa, które przekazuję dobrowolnie zastrzegając sobie prawo ich sprawdzania i poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.