Redaktor prowadzący - magazyn Yoga&Ayurveda
Miejsce pracy: Warszawa
 wydawca magazynu www.yoga-mag.pl

Zakres obowiązków:

  • udział w planowaniu treści czasopisma
  • wyszukiwanie ciekawych tematów na artykuły
  • pozyskiwanie reklamodawców
  • prace edytorskie i językowe
  • zarządzanie pracą dziennikarzy i autorów tekstów
  • współpraca ze specjalistami danej dziedziny
  • współpraca z grafikami przy tworzeniu wyglądu czasopisma

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku Dziennikarza/Redaktora w magazynach drukowanych i w Internecie
  • dobra orientacja w trendach związanych ze zdrowym stylem życia
  • rzetelność, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do współpracy z biurem reklamy
  • doświadczenie w organizacji konferencji i eventów
  • znajomość tematu jogi
  • znajomość języka angielskiego (pozwalająca na sprawne wyszukiwanie informacji w anglojęzycznych źródłach)

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę i miłą atmosferę w stale rozwijającej się spółce
  • ciekawe wyzwania i dużą dynamikę pracy
  • współpracę z kreatywnym, doświadczonym zespołem
  • pracę w siedzibie Wydawnictwa (w prestiżowej lokalizacji w pobliżu stacji metra)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BJ sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BJ sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Niepodległości 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.