Ogólnopolskie wydawnictwo branżowe w związku z dynamicznym rozwojem firmy

poszukuje do pracy stacjonarnej w Poznaniu na stanowisku:

Dziennikarz/Redaktor

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Tworzenie artykułów i materiałów tekstowych do branżowego miesięcznika o tematyce handlowej,
  • Aktywny udział w spotkaniach biznesowych, konferencjach prasowych oraz targach branżowych,
  • Reprezentowanie redakcji na zewnątrz,
  • Obsługa systemu zarządzania treścią CMS,
  • Obsługa strony internetowej, Social Media.

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe (dziennikarstwo, politologia, PR, filologia polska),
  • Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoka komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania myśli w formie pisemnej,
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność jazdy samochodem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę w mediach ogólnopolskich,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Pakiet medyczny
Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, Listu Motywacyjnego a także jednego autorskiego tekstu
klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".