Telewizja Puls to trzecia telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Copywriter
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. C/07/17

Główne zadania:

  • Opracowywanie i optymalizacja treści informacyjno-produktowych dla TV PULS i PULS 2,
  • Pisanie tekstów do zwiastunów, reklam, kreacji audiowizualnych,
  • Tworzenie kreatywnych tekstów i przekazów marketingowych,
  • Tworzenie krótkich, tekstowych form reklamowych wspierających Dział Sprzedaży,
  • Storytelling,
  • Współpraca z innymi zespołami celem zapewnienia najwyższej jakości komunikacji zewnętrznej na etapie budowania strategii komunikacji,
  • Współkreowanie odpowiedniego wizerunku TV PULS i PULS 2,
  • Zarządzanie projektowe oraz koordynowanie i czuwanie nad zgodnością pracy działów wspierających prace kreatywne ze wszystkimi założeniami realizowanych projektów,
  • Tworzenie dedykowanych ofert w odpowiedzi na brief,
  • Szukanie rozwiązań łączących różne kanały/narzędzia komunikacji,
  • Monitorowanie trendów rynku reklamy interaktywnej i wdrażanie w ofertach najciekawszych rozwiązań,

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Copywritera,
  • Niezbędna wysoka kreatywność komercyjna,
  • Zrozumienie trendów i specyfiki pracy Copywritera
  • „Lekkie pióro” umożliwiające tworzenie interesującej, angażującej treści
  • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu SEO, umożliwiająca weryfikację treści pod tym kątem,
  • Przywiązanie do detali oraz skrupulatność w codziennej pracy,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz organizacji własnej pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze badań użyteczności witryn internetowych,
  • Możliwość zapoznania się z portfolio Copywritera,
  • Wysoka kreatywność w działaniu, pomysłowość.
  • Świetna znajomość rynku telewizyjnego,
  • Wysoka motywacja do osiągania celów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie medialnej,
  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników pracy,
  • Pakiet medyczny.

Kandydatów spełniających powyższe wymagania i zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV w formie elektronicznej klikając przycisk aplikuj, w tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Telewizję Puls Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie wykraczającym poza wskazany w art. 22¹ Kodeksu pracy.“
Administratorem danych osób aplikujących o pracę jest Telewizja Puls sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-724) ul. Chełmska 21 bud. 22, który przetwarza dane w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym dla zapewnienia kontaktu z osobą ubiegającą się o zatrudnienie. Podanie danych w zakresie wykraczającym poza wskazany w art. 22¹ Kodeksu pracy jest dobrowolne. Informujemy o przysługującym prawie wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Dołącz do Naszego Zespołu już dziś !

bottom