Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i e-marketingu

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Wdrażanie strategii marketingowej firmy,
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii/projektów marketingowych,
  • Prowadzenie projektów w social media i internecie,
  • Współpraca z działem graficznym,
  • Koordynowanie udziału firmy w wydarzeniach branżowych,
  • Poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych,
  • Monitoring i analiza rynku, otoczenia konkurencyjnego,
  • Współpraca z mediami

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z marketingiem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu kreatywnych strategii w mediach społecznościowych i prowadzenia fanpage’ów poświęconych marce,
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów o charakterze marketingowym i PR
  • Przygotowanie materiałów wizerunkowych i informacyjnych,
  • Dobrej znajomości Pakiet MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność
  • Komunikatywność i łatwość współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność i umiejętność wydajnej pracy w stresujących sytuacjach
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi SEO i SEM
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość zagadnień związanych z e-learningiem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole,
  • Odpowiednie wsparcie i narzędzia niezbędne do samodzielnej realizacji zadań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwanie nowych kompetencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".