Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się komunikacją reklamową w zakresie mediów ATL i BTL.
Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek.
Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Redaktor Treści Internetowych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Projektowanie i prowadzenie komunikacji w kanałach social media, przede wszystkim Facebook
  • Tworzenie strategii narracji w mediach społecznościowych
  • Tworzenie treści do witryn internetowych
  • Współpraca przy tworzeniu koncepcji kreatywnych, także wychodzących poza świat digitalu
  • Współpraca przy tworzeniu strategii komunikacyjnych marek w zakresie komunikacji w social media
  • Kontakt i utrzymanie pozytywnej relacji z klientem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, LinkedIn, G+, Snapchat)
  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego
  • Umiejętność moderacji fanpage
  • Kreatywność w działaniu i szukaniu nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat w przyjaznym i kameralnym otoczeniu w komfortowym biurze na warszawskim Bemowie
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Możliwość pracy dla znanych i cenionych marek
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

 UWAGA – W TYTULE WIADOMOŚCI NALEŻY PODAĆ STANOWISKO NA JAKIE BĘDZIE SKŁADANA APLIKACJA.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.