Właściciel gazety „Miasto. Tygodnik Koszaliński” i TV MAX, zatrudni na stanowisko:

Dziennikarz – Wydawca Serwisu Informacyjnego

Miejsce pracy: Koszalin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją materiałów do serwisu informacyjnego
  • wyszukiwanie tematów do programu
  • koordynacja pracy reporterów, operatorów, montażystów
  • realizacja materiałów do serwisu informacyjnego
  • przygotowywanie programów cyklicznych

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy dziennikarskiej
  • dyspozycyjność
  • lekkie pióro, bardzo dobra znajomość zasad gramatyki i ortografii, prawidłowa dykcja, nienaganna prezencja
  • znajomość Koszalina i regionu oraz aktualnych wydarzeń politycznych, społecznych i sportowych
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, komunikatywność, kreatywność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • biegła obsługa komputera, znajomość mediów społecznościowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w spółce medialnej o umocnionej pozycji na rynku
  • nieustanny rozwój w młodym, ambitnym zespole
  • Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego oraz przykładowego materiału dziennikarskiego na adres:

Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o., ul. Kotarbińskiego 3, 75-352 Koszalin

lub za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).