Uwielbiasz pisać i kreować, a Twoje teksty angażują lepiej od filmów? Piszesz ludzkim głosem i wiesz, jak trafiać do określonej grupy odbiorców? Rozpocznij z nami prawdziwą przygodę. Rób to, co kochasz, zdobywaj nowe umiejętności, inspiruj i rozwijaj nieszablonowane projekty.

Jesteśmy ekspertami w branży komputerowej. Łączymy technologię z empatią, aby lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Naszą największą siłą są ludzie. Dzięki jasno określonej wizji tworzymy zespół marzeń, który charakteryzuje się pasją, zaangażowaniem i pracowitością.

Dołącz do naszej zgranej drużyny jako:

Copywriter

Miejsce pracy: Częstochowa         Region: śląskie

Opis stanowiska:
  • redagowanie tekstów oraz artykułów,

  • tworzenie sloganów i treści reklamowych do kanałów digital i nie tylko,

  • przygotowywanie treści ofert produktowych oraz opisów marek,

  • tworzenie koncepcji akcji reklamowych,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań promocji produktu,

  • monitorowanie trendów, premier i spekulacji w branży,

  • wartościowe ustosunkowywanie się do pojawiających się pytań i wspieranie zespołu w zakresie copy

Wymagania:
  • kreatywność, lekkie pióro i łatwość operowania słowem,
  • umiejętność redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych,
  • znajomość sposobów komunikacji reakcyjnej w internecie,
  • dokładność i terminowość,
  • nieprzeciętna pomysłowość, myślenie koncepcyjne i chęć rozwoju,
  • samodzielność i odpowiedzialność za realizowane projekty,
  • zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań,
  • umiejętność wyszukiwania szczegółowych informacji na każdy temat,
  • mile widziana znajomość podstaw z zakresu HTML, CSS, SEO,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
Oferujemy:
  • pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie copywritingu, SEO, content marketingu i nie tylko,
  • praca z nowymi technologiami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.