Web INnovative Software Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Rozwiązania i portale skierowane są do przedsiębiorców jak i specjalistów z rynku prawnego, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości informacji cyfrowej w modelu dystrybucyjnym SaaS. Więcej na stronie http://wins.pl/

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

 Redaktor serwisu prawnego

 Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Śledzenie zmian w prawie i reagowanie na informacje o zmianach w przepisach,
  • Samodzielne redagowanie tekstów z zakresu prawa gospodarczego,
  • Publikowanie artykułów dla własnego portalu o tematyce prawno-biznesowej:
  • Realizacja harmonogramu wydawniczego w czołowych mediach branżowych
    • Gazeta prawna
    • Rzeczpospolita
  • Współpraca z innymi autorami i korekta,
  • Opracowywanie redakcyjne tekstów przeznaczonych do publikacji on-line, w tym:
    • dbanie o spójność stylistyczną i merytoryczną tekstów
    • sprawdzanie podstaw prawnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z tekstami prawniczymi;
  • Sprawne posługiwanie się systemami informacji prawnej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność, dokładność;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej;
  • Pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach;
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój mediów;
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów;
  • Atrakcyjny motywatory pozapłacowe:
    • prywatna opieka medyczna
    • liczne wydarzenia integracyjne.
Oferty wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Przesłanych CV nie zwracamy.