Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych  oraz biznesowych, skupiamy się  na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Współpracownik-Dziennikarz

                                                                                 Miejsce pracy: Tczew lub Kartuzy lub Wejherowo

Zapraszamy osoby:

Szukające pracy jak dziennikarz. Miejsce i tematyka pracy: Tczew lub Kartuzy Lub Wejherowo

Zadania:

  • Tworzenie tekstów dziennikarskich do wszelkich wydań print i online produkowanych przez wydawnictwo Polska Press Grupa
  • Wyszukiwanie informacji i kontaktów, aktywne włączanie się w proces twórczy print i online
  • Dostarczanie zdjęć do materiałów prasowych oraz krótkich filmów wideo
  • Praca z systemami edycyjnymi do tworzenia gazet i stron internetowych
  • Tworzenie sieci kontaktów z mieszkańcami i instytucjami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy dziennikarza (preferowane dziennikarstwo prasowe) – minimum roczne
  • Wykształcenie wyższe
  • Inicjatywa i umiejętność szukania nowych tematów i pozyskiwania informacji
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność efektywnego organizowania dnia pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doświadczenie pracy w mediach
  • Twórczą atmosferę w pracy
  • Stałą formę współpracy (umowa o pracę)

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

 Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie:

  • Curriculum vitae plus list motywacyjny
  • 1-2 próbek tekstu (objętość 1500-2000 znaków, format rtf)

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.