BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

poszukuje osoby na stanowisko

Redaktor

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

pozyskiwanie informacji oraz redagowanie tekstów do czasopisma b2b i serwisu internetowego, których odbiorcami są właściciele oraz profesjonaliści z branży gastronomicznej,

  • samodzielny skład czasopisma przy udziale operatora DTP,
  • współorganizowanie i współprowadzenie konferencji branżowej,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie lub doświadczenie dziennikarskie,
  • umiejętność swobodnych wystąpień publicznych,
  • wysoka umiejętność pisania i redagowania tekstów,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienia do pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów bezpośrednich oraz przez telefon,
  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i organizacji pracy,
  • podstawowa znajomość zagadnień gospodarczych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, po okresie próbnym,
  • samodzielne stanowisko o wysokim prestiżu,
  • szansę zdobycia nowych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na zgłoszeniach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.