Grupa Onet-RAS Polska to jedna z największych grup medialnych na rynku polskim i Europy Środkowo-Wschodniej.  Serwisy internetowe i tytuły prasowe Grupy mają miesięcznie ponad 16 mln użytkowników i czytelników, co daje nam pozycję lidera zasięgowego wśród polskich wydawców.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dziennikarz - Fakt
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie tekstów reporterskich do wydania papierowego i internetowego
  • Przeprowadzanie wywiadów i sond ulicznych przed kamerą
  • Realizacja materiałów prasowych zarówno w miejscu pracy jak i w terenie
  • Pełnienie dyżurów dziennikarskich
  • Zgłaszanie przełożonym propozycji tematów do opisania i opublikowania
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonych
Wymagania
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy dziennikarza
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Profesjonalną i przyjazną atmosferę w pracy
  • Kartę Multisport