top
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Bankowości Elektronicznej w Warszawie na stanowisku:

Copywriter w Zespole Zarządzania Stroną Internetową
Miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: Pracuj/DBE-Copywriter

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i aktualizacja treści na stronę internetową Banku Millennium
  • Opracowywanie tekstów w procesach bankowych (np. zamawianie karty kredytowej, korzystanie z pożyczki)
  • Zapewnianie spójności komunikacji w różnych kanałach (np. na stronie Banku, w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej)
  • Praca nad tekstami w języku polskim i angielskim
  • Redakcja materiałów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
  • Bieżące wsparcie w zakresie komunikacji z mediami

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści do serwisów internetowych
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: filologia, dziennikarstwo, PR, marketing)
  • Doskonała znajomość j. polskiego oraz j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność sprawnego pisania i redagowania różnego rodzaju tekstów (tzw. „lekkie pióro”)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność, doskonała umiejętność pracy w zespole oraz koordynacji współpracy między różnymi jednostkami w ramach jednej instytucji
  • Zainteresowanie tematami z obszaru finansów i / lub nowych technologii będzie ważnym atutem
  • Doświadczenie w pracy w agencji PR /social media będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny i system motywacyjny
  • Ciekawe wyzwania i dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
bottom
bottom