Jesteś efektywny jak Stephen King?
Jesteś kreatywny jak Leonardo da Vinci?
Piszesz tak szybko jak Remigiusz Mróz?
Gdy myślisz „miodek” – mówisz „profesor”?
Wiesz, na czym polega content marketing?

Czekamy właśnie na Ciebie!
Do zespołu content marketingowego szukamy osób na stanowisko:

CONTENT DESIGNER / COPYWRITER

miejsce pracy Warszawa

(w tytule maila wpisz: „APLIKACJA CONTENT DESIGNER / COPYWRITER)

OFERUJEMY:

  • pracę w biurze nad projektami CM dla znanych marek, w towarzystwie przyjaznego, pomocnego zespołu,
  • opiekę doświadczonych redaktorów i content designerów,
  • możliwość publikacji własnych tekstów w portalach branżowych,
  • możliwość współtworzenia materiałów eksperckich agencji (wydajemy własny magazyn o digital marketingu),
  • pracę nad ciekawymi projektami dla międzynarodowych klientów,
  • sympatyczną atmosferę.

MILE WIDZIANE OSOBY, KTÓRE:

  • wiedzą, co to webwriting i potrafią pisać teksty do internetu,
  • są zainteresowane tematyką marketingową i copywritingiem,
  • cechują się sumiennością, cierpliwością oraz terminowością.

WYMAGANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • rozwinięta zdolność komunikacji i otwartość,
  • dobra znajomość mediów internetowych i prasowych,
  • bardzo dobra znajomość interpunkcji i zasad poprawnej polszczyzny,
  • podstawowa znajomość zasad SEO i SEO copywritingu,
  • dokładność i rzetelność w wyszukiwaniu informacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie wpisów blogowych, artykułów sponsorowanych, infografik, ebooków, mailingów itp.,
  • praca przy projektach z różnych branż,
  • współpraca z grafikami.

Wyślij CV z próbkami tekstów za pomocą przycisku Aplikuj.