Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu innowacyjnych serwisów internetowych, docierających do milionów internautów. Wśród serwisów, którymi się zajmujemy są m.in. Meczyki.pl i Groove.pl, a obecnie pracujemy nad międzynarodowym portalem piłkarskim FCGoal.com. Przy tym wszystkim, nie jesteśmy korporacją i zapewniamy kameralną atmosferę.

Wydawca Międzynarodowego Portalu Piłkarskiego

Miejsce pracy: Gdańsk

Praca na tym stanowisku wymaga pełnego zaangażowania i „bycia pod prądem” praktycznie non stop (najważniejsze rzeczy w piłce nożnej często dzieją się w weekendy wieczorem). Jeśli poszukujesz spokojnej posady, dzięki której będziesz mógł pracować 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku - NIE ZGŁASZAJ SIĘ.

Najważniejsze obowiązki:

  • Rekrutacja międzynarodowego, zdalnego zespołu redakcyjnego
  • Zarządzanie pracą redakcji
  • Kreowanie i planowanie tekstów
  • Dbałość o jakość i egzekwowanie ustalonego planu
  • Promocja treści wszelkimi dostępnymi kanałami
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość tematyki piłki nożnej i orientacja w bieżących wydarzeniach sportowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość jednego z wymienionych języków: hiszpański/francuski/portugalski
  • Doświadczenie w promowaniu treści na największych serwisach społecznościowych (Twitter, Facebook)
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z SEO
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji
  • Konsekwencja i wytrwałość w realizacji celów
  • Samodzielność
Oferujemy:
  • Pracę w kameralnym zespole złożonym ze specjalistów w swoich obszarach (IT, SEO, Content)
  • Luźne godziny pracy biurowej
  • Darmową kawę z ekspresu
  • Darmowe owoce
  • Rozrywki biurowe (m.in. stół do piłkarzyków i duży taras na którym lubimy pokopać piłkę)
  • Darmowe miejsce parkingowe
  • Regularne wyjścia integracyjne
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Powiązanie podwyżek wynagrodzenia z sukcesem odnoszonym przez serwis

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Weboost sp. z o.o.  z siedzibą w Gdańsku przy ul. Malczewskiego 139 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Weboost sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Malczewskiego 139. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.