Agencja Reklamowa SKY&SAND, działająca na wielu obszarach, poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Copywriter                                                                                                                                                                          Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • pilnowanie poprawności językowej tworzonych treści, korekta tekstów,
  • pisanie tekstów SEO,
  • tworzenie treści na temat marek i produktów na potrzeby:
  1.    online (www, social media, mailingi, newslettery),
  2.    media (artykuły, notki, reklamy),
  3.    druku i prezentacji (ulotki, gazetki, broszury, prezentacje, scenariusze video),
  4.    opakowań (opisy, nazwy).

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w SEO copywritingu,
  • umiejętność tworzenia angażujących treści marketingowych, lekkie pióro,
  • dobra organizacja pracy,
  • terminowość w realizacji zadań i dokładność,
  • otwartość, nieszablonowe myślenie i kreatywność.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 8.00–16.00,
  • w pełni wyposażone stanowisko,
  • możliwość kreowania własnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność,
  • wsparcie ze strony zespołu,
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej ofercie pracy (mojej ofercie) dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz innych obowiązujących przepisów, w tym również przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innych przepisów prawa polskiego dotyczących ochrony danych osobowych”