KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji procesów w administracji publicznej i gospodarce

Do departamentu komunikacji poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
                                                              Specjalista ds. komunikacji marketingowej
                                                                               Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie aktywności promocyjnych dla produktów KIR (koncepcja, realizacja, monitorowanie),
  • współtworzenie i realizacja planów działań marketingowych,
  • obsługa spotkań branżowych, targów i konferencji,
  • realizacja działań reklamowych, w tym opracowywanie i produkcja materiałów reklamowych,
  • koordynacja współpracy z agencjami reklamowymi i interaktywnymi.

Kwalifikacje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku -przynajmniej dwuletnie,
  • zdolności i doświadczenie copywriterskie - łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów,
  • praktyczna znajomość narzędzi oraz kanałów społecznościowych,
  • doświadczenie w pracy z CMS
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wiedza z zakresu marketingu i komunikacji,
  • znajomość rynku
  • znajomość sektora bankowego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • dobra znajomość programów pakietu Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz definiowania priorytetów, planowania terminów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość jęz. angielskiego.