Jesteśmy wydawcą prasy branżowej z zakresu turystyki klasycznej i turystyki biznesowej (branża eventowo-konferencyjna) oraz portali branżowych dla samorządu i branży związanej z bezpieczeństwem publicznym. Wydawnictwo jest na rynku od 20 lat

Redaktor prowadząca/-y

                                                         Miejsce pracy: Warszawa
                                                         Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Oferta skierowana do zainteresowanych pracą w charakterze redaktorki/redaktora  do magazynu o branży turystycznej klasycznej i biznesowej. Podstawowy zakres zadań to planowanie gazety, praca z dziennikarzami, redakcja tekstów. Mile widziane  doświadczenie zawodowe dziennikarskie i zdolności organizacyjne. Znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Redakcja mieści się w dzielnicy Warszawa - Ochota, praca na etat.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • ogólne doświadczenie zawodowe
  • zdolności organizacyjne
  • lekkie pióro

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • rozwój zawodowy
  • pracę w stabilnej rynkowo firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.