Twoja Telewizja Morska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

                                                         Dziennikarz

                                                                 Miejsce pracy: Wejherowo

Charakter pracy: Praca na miejscu oraz w terenie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Cały etat

Obowiązki:

  • zbieranie i przekazywanie informacji i wiadomości o faktach, wydarzeniach, poglądach i opiniach interesujących opinię publiczną;
  • opracowywanie, selekcja i redagowanie tekstów;
  • utrzymywanie kontaktu z instytucjami życia społeczno-politycznego, gospodarczego i kulturalnego;
  • przeprowadzanie rozmów, wywiadów i opracowywanie ich w formie gotowej do publikacji;
  • współpraca z grafikami, operatorami telewizyjnymi i działem technicznym, w celu nadania odpowiedniego kształtu graficznego i wizualnego materiałom przeznaczonym do publikacji.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe (min. licencjat);
  • lub wykształcenie min. średnie + doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy;
  • sumienność, wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność, łatwość pisania i formułowania myśli;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • gotowość do świadczenia pracy także w niestandardowych godzinach, okresowo w dni wolne i święta.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników;
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • szansę rozwoju zawodowego.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).