Redaktor - news
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Pisanie tekstów dziennikarskich na podstawie depesz agencyjnych, treści multimedialnych oraz mediów społecznościowych
  • Poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń
  • Zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www
  • Zarządzanie treściami newsowymi w social mediach
  • Współpraca z zespołem przy tworzeniu materiałów multimedialnych
  • Wsparcie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i usprawnień w serwisie www, a także przy realizacji projektów specjalnych

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako dziennikarz internetowy
  • Dobry warsztat redaktorski
  • Doskonała orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych i społecznych w kraju i za granicą
  • Sprawne poruszanie się w systemie CMS
  • Znajomość narzędzi (Google News, Google Trends, Google Analytics)
  • Znajomość specyfiki mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, YouTube)
  • wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, nawiązywanie kontaktu z użytkownikiem serwisu
  • Mile widziana podstawowa znajomość programów do edycji zdjęć i wideo (pakiet Adobe)
  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta oraz w godzinach nocnych

Co oferujemy:

  • Pracę nad rozwojem nowego portalu informacyjnego PolskieRadio24.pl
  • Możliwość realizacji własnych tematów
  • Współpracę z największymi radiowymi antenami Polskiego Radia
  • Możliwość elastycznego zaplanowania grafiku
  • Szanse rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole
Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania w temacie wiadomości wpisując „Redaktor”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).