Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.

Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, NOWA TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

W chwili obecnej do RADIA WAWA poszukujemy osoby na stanowisko:

Wydawca / Dziennikarz informacyjny

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i prezentowanie na antenie radiowej serwisów informacyjnych
  • Nadzór  merytoryczny nad pracą newsroomu
  • Koordynacja pracy reporterów
  • Składanie materiałów dziennikarskich
  • Przygotowywanie tekstów reporterskich
  • Nagrywanie i montaż dźwięków
  • Redakcja tekstów

Wymagania:

  • Dobry głos radiowy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Orientacja w bieżących wydarzeniach
  • Wysoka motywacja, samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • Ciekawa osobowość
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Ciekawą pracę w redakcji, możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę

Czekamy na Twój CV!