MURATOR S.A.
poszukuje kandydatów na stanowisko
REDAKTORA SERWISU INTERNETOWEGO
Zakres obowiązków:
-zarządzanie stroną internetową o tematyce kulinarnej,
-zamawianie tekstów i praca z dziennikarzami,
-realizacja celów zasięgowych,
-organizacja akcji wizerunkowych i promocyjnych.
Wymagania:
-minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku redaktora w serwisie internetowym o tematyce kulinarnej,
-doskonała znajomość zasad pisowni języka polskiego i "lekkie pióro",
-komunikatywność,
-kreatywność.
Oferujemy:
-pracę w miłej atmosferze w zespole specjalistów z branży internetowej,
-możliwość tworzenia jednego z największych na rynku serwisów internetowych.
Na oferty (list motywacyjny i CV) czekamy pod adresem:
aszczepanik@murator.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)